ANNA LOCAL T.A., JENNIFER SNIDER
ANSONIA E.A., EMILY WILLIAMS
ANSONIA LOCAL SUP PERS, TERESA MILLER
ARCANUM BUTLER C.T.A., ANDREA PAINTING
BEAVERCREEK CLASSIFIED EMP, JOSEPH BELLOMY
BEAVERCREEK E.A., JONATHAN KOCHENSPARGER
BETHEL E.A., TRACI BREWER
BRADFORD T. A., RYAN SCHULZE
BROOKVILLE T. A., BELINDA LINVILLE
CEDAR CLIFF E. A., KIM SHAW
CELINA E. A., CHERYL HALL AND TRESSA SIGMOND
CENTERVILLE C.T.A.,  BRIAN CAYOT
COLDWATER T.O.,  THAD FORSTHOEFEL
COVINGTON E.A.,  ADAM SWEIGART
DAYTON E. A.,  NEIL MAHONEY
EATON C.T.A., JENNIFER CROSS
EATON S.S.P.,  SHERRY HOOD
ED. OF MONTGOMERY COUNTY, MARY HARGREAVES
EDISON STATE E.A., DUSTIN WENRICH
FAIRBORN E. A.  LISA VAN HOOSE AND GRETCHEN FAUZEY
FORT LORAMIE E.A., ERIN TURNER
FORT RECOVERY E. A.  JESSICA JUTTE AND CRYSTAL FULLENKAMP
FRANKLIN MONROE E. A., JAMES ZIMMERMAN
FRANKLIN MONROE E. A., CLINTON SHARP
GREENE COUNTY C C CLSFD E.A., WARREN PORTER
GREENE COUNTY C.C. E.A.,  DOUGLAS PICARD
GREENEVIEW CLASSIFIED E.A., AMY BALLARD
GREENEVIEW E. A., SAMUEL HOOK
GREENVILLE E. A., MATTHEW LEVEK
HARDIN HOUSTON E. A., GLENN BROWN
HUBER HEIGHTS E.A., AMY FUGATE
JEFFERSON TOWNSHIP E.A., BRANDI DELPH
KETTERING E.A., WILLIAM ISBRANDT
MAD RIVER E.A., CARRIE WILKERSON
MARION LOC E. A. - MERCER,  RODNEY PLEIMAN
MIAMI EAST A.S.P.  JACQUELYN WINNER
MIAMI EAST E. A., LADONNA MAYS

​​MIAMISBURG C.T.A., JASON CURRY

MILTON UNION E. A., MARY AUGUST
MINSTER T. A., NICHOLAS BAIRD
MISSISSINAWA VAL C.T. A.  SHEILA SCHOLL AND AMANDA MASTERS
NATIONAL TRAIL E. A., JANET OTT
NEW BREMEN T. A., LORESA BURDEN
NEWTON T.A., JEFFREY ARMENTROUT
NORTHMONT DIST E.A., STEPHANIE WALTER
NORTHRIDGE T A-MONTGOMERY, PETE ZIEHLER
OAKWOOD T.A., JAMES LANE
PARKWAY E. A., TERI SAMPLES
PIQUA E. A., BRANDON LIGHTLE
PREBLE-SHAWNEE LOCAL E.A., KIMBERLY WILLOUGHBY
RUSSIA E.A., LORI LAWRENCE
SIDNEY E. A., LORI HEDBERG
ST MARYS E.A., SHANE PATTERSON
SUGARCREEK E. A., MARK CARREIRA
SUGARCREEK LOCAL ASSN OF SP, TINA WHITE
TIPP CITY E.A., TYLER HOFFMAN
TRI-COUNTY NORTH E.A., PHILLIP CHATWOOD
TRI-VILLAGE E. A.,  ZACHARY GRAHAM
TROTWOOD MADISON E. A., ANGELA BRUNO
TROY CITY E. A.,  JUSTIN CREWS
TROY CITY S.S.A., SCOTT HAMMAN
TWIN VALLEY A.C.T., CATHERINE ACKERMAN
VALLEY VIEW C.T.A., MARCEY HUTCHISON
VANDALIA BUTLER E.A., ADAM HESS
VERSAILLES E. A., BRITTANY HARMAN
WAPAKONETA CLASSIFIED ASSN, GINGER BUTLER
WAPAKONETA E. A.  JEREMY DICKEY AND CURTIS HELSINGER
WASHINGTON CENTERVILLE LBRY S A, LAURA FITZPATRICK
WAYNESFIELD-GOSHEN E.A., JENNIFER SZIPPL
WEST CARROLLTON CLSFD E.A., SUNSHINE MAGGARD AND DAN LAFORCE
WEST CARROLLTON E. A., JODI MORRIS AND CHRISTA COX
XENIA E. A., WILLIAM DAWSON
XENIA EDUCATION SUPT PROF., NOLA BROOKS
YELLOW SPRINGS E. A., ELI HURWITZ

Local Association presidents

The Voice of Public Education in Western Ohio